KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9029380
nr 902 9380
Akvarell
Oidentifierad konstnär, signerad. 1917, Kvinna, 33x22
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 juli 2014
kl 18:19:07
10/7 10:27:11
14/7 17:21:08
150 kr